Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Kurów - Oferty wynajmu domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany, ul. Modra

Bezrzecze,Szczecin(Kurów + 8 km)

5 900 zł190 m² 31,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom do wynajęcia idealny dla pracowników! Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę! Lokalizacja: bezrzecze, ul. Modra (szczecin) Do wynajęcia przestronny, w pełni niezależny dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo(Kurów + 13 km)

9 000 zł160 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Wynajem, szczecin, dobra Szczecińska, dom na wynajem, wolnostojący, bardzo wysoki standard. Dom jednorodzinny na wynajem - Dobra (ok. 15 km od Szczecina) Do wynajęcia wygodny i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin(Kurów + 8 km)

9 000 zł160 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin(Kurów + 8 km)

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Do wynajęcia wyjątkowy, wolnostojący dom w nowoczesnym stylu loftowym o powierzchni 160m2, położony w otoczeniu natury, z pięknymi, niczym niezakłóconymi widokami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Bukowo,Szczecin(Kurów + 8 km)

6 900 zł250 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję do wynajęcia przestronny dom doskonale przystosowany do zakwaterowania grupy pracowników. Obiekt znajduje się przy Szosie Polskiej dobrze skomunikowanej z głównymi trasami oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin(Kurów + 8 km)

9 000 zł320 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczecin, warszewo, dom wolnostojący, działka 1000m2, 6 pokoi, 3 łazienki, taras, fotowoltaika, garaż dwustanowiskowy. Na wynajem dom wolnostojący w dzielnicy Warszewo. Dom położony przy ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gumieńce,Szczecin(Kurów + 8 km)

6 900 zł218,64 m² 31,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta wyłącznie U nas W biurze! Szukasz domu do wynajęcia? Ta oferta skierowana jest dla firm szukających domu dla maksymalnie 9 pracowników ale nie tylko nadaje się pod biura ,gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Kozia

Kijewo,Szczecin(Kurów + 8 km)

12 000 zł268,44 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na wynajem Kijewo | Szczecin Reprezentacyjny, wolnostojący dom o wysokim standardzie i ogromnym potencjale najmu idealny dla dużej rodziny. Garaż: dwustanowiskowym w bryle budynku +.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn(Kurów + 8 km)

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²