Dom Kurów
Kurów, małopolskie
- 470 000 zł
- 109 m²
- 4 311,93 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Dom Kurów
Kurów, małopolskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Dom Kurów
Zaktualizowane: 16 maja 2026
470 000 zł 109 m² 4 311,93 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
-
3
11 111 m²
-
1961
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
-Liczba pokoi:
3Powierzchnia działki:
11 111 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
1961Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 470 000 zł (4 311,93 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka domu 109 m², 3 pokoje
- Budynek: rok budowy: 1961
- materiał budowy: drewno
- Działka: 11 111 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-3868/3123/ODS
Lokalizacja
- Adres: Kurów, Stryszawa, suski, małopolskie
Opis nieruchomości
GRAŻYNA NIEMIEC
Agent prowadzący
Oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczym Kurowie, w województwie małopolskim. Ten dom o powierzchni 109 m², usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 11 111 m², stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających możliwości inwestycyjnych lub pragnących stworzyć wymarzone miejsce do życia. (...)
694 486...
694 486 486